INFORMACE PRO ŽÁKY ( RODIČE ) A ZAMĚSTNANCE PRO ŽÁKY – V DOBĚ JAKÝKOLIV PRÁZDNIN JSOU OBĚDY AUTOMATICKY ODHLÁŠENY – V DOBĚ NEMOCI, VÝLETU, SOUSTŘEDĚNÍ……. SI MUSÍTE OBĚDY ODHLÁSIT SAMY – KDYŽ SI ODHLÁSITE OBĚDY, TAK SE NA ÚČET ŽÁKA PŘIPÍŠE ČÁSTKA, ALE NEPŘIHLÁSÍ SE MU AUTOMATICKY NOVÝ OBĚD, OD POSLEDNÍ OBJEDNÁVKY – KDYŽ BUDE MÍT ŽÁK PŘEPLATEK NA SVÉM ÚČTU, MUSÍ SI OBĚDY NA DALŠÍ MĚSÍC PŘIHLÁSIT SÁM A TO PŘES BOX NEBO INTERNET PRO ZAMĚSTNANCE – V DOBĚ PRÁZDNIN ( KROMĚ VELKÝCH – ČERVENEC, SRPEN) MÁTE PŘIHLÁŠENÉ OBĚDY, MUSÍTE SI JE SAMY ODHLÁSIT

Odpověď na dotaz INFORMACE PRO ŽÁKY ( RODIČE ) A ZAMĚSTNANCE PRO ŽÁKY - V DOBĚ JAKÝKOLIV PRÁZDNIN JSOU OBĚDY AUTOMATICKY ODHLÁŠENY - V DOBĚ NEMOCI, VÝLETU, SOUSTŘEDĚNÍ……. SI MUSÍTE OBĚDY ODHLÁSIT SAMY - KDYŽ SI ODHLÁSITE OBĚDY, TAK SE NA ÚČET ŽÁKA PŘIPÍŠE ČÁSTKA, ALE NEPŘIHLÁSÍ SE MU AUTOMATICKY NOVÝ OBĚD, OD POSLEDNÍ OBJEDNÁVKY - KDYŽ BUDE MÍT ŽÁK PŘEPLATEK NA SVÉM ÚČTU, MUSÍ SI OBĚDY NA DALŠÍ MĚSÍC PŘIHLÁSIT SÁM A TO PŘES BOX NEBO INTERNET PRO ZAMĚSTNANCE - V DOBĚ PRÁZDNIN ( KROMĚ VELKÝCH – ČERVENEC, SRPEN) MÁTE PŘIHLÁŠENÉ OBĚDY, MUSÍTE SI JE SAMY ODHLÁSIT byla vyhledávána po prvé 6.1.2017 11:44 a naposledy 6.1.2017 11:44.

Pokud máte další doplňující informace k dotazu INFORMACE PRO ŽÁKY ( RODIČE ) A ZAMĚSTNANCE PRO ŽÁKY - V DOBĚ JAKÝKOLIV PRÁZDNIN JSOU OBĚDY AUTOMATICKY ODHLÁŠENY - V DOBĚ NEMOCI, VÝLETU, SOUSTŘEDĚNÍ……. SI MUSÍTE OBĚDY ODHLÁSIT SAMY - KDYŽ SI ODHLÁSITE OBĚDY, TAK SE NA ÚČET ŽÁKA PŘIPÍŠE ČÁSTKA, ALE NEPŘIHLÁSÍ SE MU AUTOMATICKY NOVÝ OBĚD, OD POSLEDNÍ OBJEDNÁVKY - KDYŽ BUDE MÍT ŽÁK PŘEPLATEK NA SVÉM ÚČTU, MUSÍ SI OBĚDY NA DALŠÍ MĚSÍC PŘIHLÁSIT SÁM A TO PŘES BOX NEBO INTERNET PRO ZAMĚSTNANCE - V DOBĚ PRÁZDNIN ( KROMĚ VELKÝCH – ČERVENEC, SRPEN) MÁTE PŘIHLÁŠENÉ OBĚDY, MUSÍTE SI JE SAMY ODHLÁSIT, napište nám do komentáře.

síla soustředění a úspěchu se jmenuje fokus pdf stahuj

Odpověď na dotaz síla soustředění a úspěchu se jmenuje fokus pdf stahuj byla vyhledávána po prvé 18.4.2014 18:39 a naposledy 18.4.2014 18:39.

Pokud máte další doplňující informace k dotazu síla soustředění a úspěchu se jmenuje fokus pdf stahuj, napište nám do komentáře.

síla soustředění a úspěchu se jmenuje fokus torre

Odpověď na dotaz síla soustředění a úspěchu se jmenuje fokus torre byla vyhledávána po prvé 6.9.2013 12:48 a naposledy 6.9.2013 12:48.

Pokud máte další doplňující informace k dotazu síla soustředění a úspěchu se jmenuje fokus torre, napište nám do komentáře.