píseň mámo dlužíš mi pisničku mich nejlepších dnu ja vim ze se vratiš ja tě uslyšim a najdu tě v ni

Odpověď na dotaz píseň mámo dlužíš mi pisničku mich nejlepších dnu ja vim ze se vratiš ja tě uslyšim a najdu tě v ni byla vyhledávána po prvé 9.1.2022 20:03 a naposledy 5.2.2023 14:20.

Pokud máte další doplňující informace k dotazu píseň mámo dlužíš mi pisničku mich nejlepších dnu ja vim ze se vratiš ja tě uslyšim a najdu tě v ni, napište nám do komentáře.

kontrola pravopisu ve větách zdarmaDnes při kontrole pokojů p.Valtrová na chodbě sedící židli,při dotazu proč je na chodbě mi odpověděla,že kvůli p.Sýkorové která ji ruší tím jak se otáčí na posteli a když jí něco řekne,tak podle slov p.Valtrové je na ní p.Sýkorová vulgární.Situace uklidněna a klientka doprovedena na pokoj.

Odpověď na dotaz kontrola pravopisu ve větách zdarmaDnes při kontrole pokojů p.Valtrová na chodbě sedící židli,při dotazu proč je na chodbě mi odpověděla,že kvůli p.Sýkorové která ji ruší tím jak se otáčí na posteli a když jí něco řekne,tak podle slov p.Valtrové je na ní p.Sýkorová vulgární.Situace uklidněna a klientka doprovedena na pokoj. byla vyhledávána po prvé 7.9.2019 20:16 a naposledy 7.9.2019 20:16.

Pokud máte další doplňující informace k dotazu kontrola pravopisu ve větách zdarmaDnes při kontrole pokojů p.Valtrová na chodbě sedící židli,při dotazu proč je na chodbě mi odpověděla,že kvůli p.Sýkorové která ji ruší tím jak se otáčí na posteli a když jí něco řekne,tak podle slov p.Valtrové je na ní p.Sýkorová vulgární.Situace uklidněna a klientka doprovedena na pokoj., napište nám do komentáře.