google oprava pravopisVšechny ty zbytečné kudrlinky upravi opravdu se minou učinkem ..Pokud neudělají jednu zásadni markantní změnu. Dokud EA ne bude rozlišovat dělat rozdíli mezi mužstvem které je složeno sapsolutních prvotřídních špičkovích hráču a teamem ktery je poskladaný jen tak nazdař buch -halabala. Tak nedosáhne nikdy realnosti skterou se tak rádi chvástají.Mnohých případech dochází k absurdnim situacím. Prostě EA to má nastavené podle předem narýsované šablony a hráč prakticky nemá možnost cokoliv během hry změnit..Mnipulace od EA je patrná na každém kroku..

Odpověď na dotaz google oprava pravopisVšechny ty zbytečné kudrlinky upravi opravdu se minou učinkem ..Pokud neudělají jednu zásadni markantní změnu. Dokud EA ne bude rozlišovat dělat rozdíli mezi mužstvem které je složeno sapsolutních prvotřídních špičkovích hráču a teamem ktery je poskladaný jen tak nazdař buch -halabala. Tak nedosáhne nikdy realnosti skterou se tak rádi chvástají.Mnohých případech dochází k absurdnim situacím. Prostě EA to má nastavené podle předem narýsované šablony a hráč prakticky nemá možnost cokoliv během hry změnit..Mnipulace od EA je patrná na každém kroku.. byla vyhledávána po prvé 22.7.2019 16:27 a naposledy 22.7.2019 16:27.

Pokud máte další doplňující informace k dotazu google oprava pravopisVšechny ty zbytečné kudrlinky upravi opravdu se minou učinkem ..Pokud neudělají jednu zásadni markantní změnu. Dokud EA ne bude rozlišovat dělat rozdíli mezi mužstvem které je složeno sapsolutních prvotřídních špičkovích hráču a teamem ktery je poskladaný jen tak nazdař buch -halabala. Tak nedosáhne nikdy realnosti skterou se tak rádi chvástají.Mnohých případech dochází k absurdnim situacím. Prostě EA to má nastavené podle předem narýsované šablony a hráč prakticky nemá možnost cokoliv během hry změnit..Mnipulace od EA je patrná na každém kroku.., napište nám do komentáře.