veterinář radí online poradna jirkaDobrý den,prosím vás o radu,mám šestiletou kočičku,hraje si papá blbne semnou i čůrá normálně,jen už druhej den nebyla kakat tak mám strach že jí něco je prosím o radu,moc děkuji…

Odpověď na dotaz veterinář radí online poradna jirkaDobrý den,prosím vás o radu,mám šestiletou kočičku,hraje si papá blbne semnou i čůrá normálně,jen už druhej den nebyla kakat tak mám strach že jí něco je prosím o radu,moc děkuji... byla vyhledávána po prvé 23.8.2021 08:32 a naposledy 23.8.2021 08:32.

Pokud máte další doplňující informace k dotazu veterinář radí online poradna jirkaDobrý den,prosím vás o radu,mám šestiletou kočičku,hraje si papá blbne semnou i čůrá normálně,jen už druhej den nebyla kakat tak mám strach že jí něco je prosím o radu,moc děkuji..., napište nám do komentáře.

Dobrý večer omlouvám se že jsem nedorazil. Odjeli jsme k přítelkyni rodičům a zapoměl jsem telefon doma. Moc se omlouvám že jsem nedal včas vědět Míra

Odpověď na dotaz Dobrý večer omlouvám se že jsem nedorazil. Odjeli jsme k přítelkyni rodičům a zapoměl jsem telefon doma. Moc se omlouvám že jsem nedal včas vědět Míra byla vyhledávána po prvé 18.5.2021 22:03 a naposledy 18.5.2021 22:03.

Pokud máte další doplňující informace k dotazu Dobrý večer omlouvám se že jsem nedorazil. Odjeli jsme k přítelkyni rodičům a zapoměl jsem telefon doma. Moc se omlouvám že jsem nedal včas vědět Míra, napište nám do komentáře.

Dobrý večer omlouvám se že jsem nedorazil. Odjeli jsme k přítelkyni rodičům a zapoměl jsem telefon doma. Moc se omlouvám Míra

Odpověď na dotaz Dobrý večer omlouvám se že jsem nedorazil. Odjeli jsme k přítelkyni rodičům a zapoměl jsem telefon doma. Moc se omlouvám Míra byla vyhledávána po prvé 18.5.2021 22:02 a naposledy 18.5.2021 22:02.

Pokud máte další doplňující informace k dotazu Dobrý večer omlouvám se že jsem nedorazil. Odjeli jsme k přítelkyni rodičům a zapoměl jsem telefon doma. Moc se omlouvám Míra, napište nám do komentáře.