silvia klimentová zpěvačka životopis datum narozeninám

Odpověď na dotaz silvia klimentová zpěvačka životopis datum narozeninám byla vyhledávána po prvé 21.5.2021 21:16 a naposledy 26.1.2023 09:43.

Pokud máte další doplňující informace k dotazu silvia klimentová zpěvačka životopis datum narozeninám, napište nám do komentáře.

youtube. petr kliment a silvie klimentová píseň po stokrát

Odpověď na dotaz youtube. petr kliment a silvie klimentová píseň po stokrát byla vyhledávána po prvé 26.3.2021 19:56 a naposledy 26.3.2021 19:56.

Pokud máte další doplňující informace k dotazu youtube. petr kliment a silvie klimentová píseň po stokrát, napište nám do komentáře.

Silvia Klimentová zpěvačka životopis

Silvia Klimentová je slovenská zpěvačka a skladatelka. Narodila se v roce 1981 v obci Mindřákov u Lozorna. Jako dítě se věnovala hudbě a tanci. Svou profesionální kariéru začala v roce 2001, kdy natočila svůj první singl „Celý je to o lásce“. Od té doby vydala přes 10 alb a nahrála více než 50 písní.

Kromě toho, že hraje a skládá hudbu, Silvia také vystupuje v televizi a divadle. Představila se jako host v mnoha televizních pořadech, včetně oblíbeného pořadu „Slovenský Idol“. Také účinkovala v několika muzikálech, včetně „Cool Runnings“, kde hrála hlavní roli.

Silvia je také vnímána jako mírová aktivistka. Za svou práci pro mír obdržela ocenění Ceny míru v roce 2011. To bylo uděleno jejím humanitárním organizacím, které pomáhají lidem v nouzi.

Silvia Klimentová je oblíbenou zpěvačkou v její domovské zemi i v zahraničí. Má nadšené fanoušky, kteří se vždy těší na její novou hudbu. Její skladby jsou zábavné a pozitivní, což jí pomáhá vzdálené se od svých kořenů.