kTaké, po požáru a zavření této restaurace, JEDNADVACÍTKY a přemístění podniku na novou lokaci, se jménem restaurace ZLATA PRAHA N.Y. tam zůstalo tolik nezaplacených účtů a některé i dost vysoké. I když jsem tam namaloval obraz, velký pařez, který krvácí a v něm je zasekla sekera s podtextem, “NA DLUH NEDAVÁME, HÁDKA Z TOHO VZNIKÁ, ZTRATÍME NEJEN ZBOŽÍ, ALE I ZÁKAZNÍKA“. Když zákazník nemel na zaplaceni, tak ho barmanka poslala k tomu obrazu, aby se nejdříve pokřižoval a pomodlil. Potom začali říkat: „Suchánek založil novou sektu – NABOŽENSKOU ARMÁDU SPÁSY. Ale jak říkali dlužnici se zavřením a shořením JEDNADVACITKY, shořely všechny neplacené účty, a tak do nové restaurace ZLATA PRAHA – NEW YORK jedeme na novo. Jednadvacítka měla užasnou atmosféru, reputaci dobrého jídla a obzvlášť velkých porci. Několik mých kolegu, mně řeklo: “ CO TO DĚLÁŠ TY NÁM TY ZÁKAZNÍKY KAZÍŠ “. Až jednoho dne se na stěně objevil plakat jednoho z vděčných zákazníků, “TAK JAK VÁM VAŘILA MAMKA, NAJÍTE SE U SUCHANKA”. Byl to rodinný podnik, zákaznici, kamarádi, ať se stalo, co se stalo, cítili se tam bezpečni a mezi svými. Každý věděl, že když usne, že se neprobudí okradený, že se o něj kamarádi postarají a dopraví domu. Když ne oni tak majitel, nebo někdo z jeho zaměstnanců ze stavební firmy. Po hodinách, po uzavření se tam povídali vtipy, hrálo se na kytary, a tak zavírací doba neexistovala. Vidím to jako dnes jak prolítnou kamarádi dveřmi a místo pozdravu se ptají co je dneska dobrého, no každý den bylo z čeho vybírat. Ale myslím že se k tomu raději vrátím později, ale tady narazila kosa na kamen. ontrola českého pravopisu zdarma

Odpověď na dotaz kTaké, po požáru a zavření této restaurace, JEDNADVACÍTKY a přemístění podniku na novou lokaci, se jménem restaurace ZLATA PRAHA N.Y. tam zůstalo tolik nezaplacených účtů a některé i dost vysoké. I když jsem tam namaloval obraz, velký pařez, který krvácí a v něm je zasekla sekera s podtextem, “NA DLUH NEDAVÁME, HÁDKA Z TOHO VZNIKÁ, ZTRATÍME NEJEN ZBOŽÍ, ALE I ZÁKAZNÍKA“. Když zákazník nemel na zaplaceni, tak ho barmanka poslala k tomu obrazu, aby se nejdříve pokřižoval a pomodlil. Potom začali říkat: „Suchánek založil novou sektu – NABOŽENSKOU ARMÁDU SPÁSY. Ale jak říkali dlužnici se zavřením a shořením JEDNADVACITKY, shořely všechny neplacené účty, a tak do nové restaurace ZLATA PRAHA – NEW YORK jedeme na novo. Jednadvacítka měla užasnou atmosféru, reputaci dobrého jídla a obzvlášť velkých porci. Několik mých kolegu, mně řeklo: “ CO TO DĚLÁŠ TY NÁM TY ZÁKAZNÍKY KAZÍŠ “. Až jednoho dne se na stěně objevil plakat jednoho z vděčných zákazníků, “TAK JAK VÁM VAŘILA MAMKA, NAJÍTE SE U SUCHANKA”. Byl to rodinný podnik, zákaznici, kamarádi, ať se stalo, co se stalo, cítili se tam bezpečni a mezi svými. Každý věděl, že když usne, že se neprobudí okradený, že se o něj kamarádi postarají a dopraví domu. Když ne oni tak majitel, nebo někdo z jeho zaměstnanců ze stavební firmy. Po hodinách, po uzavření se tam povídali vtipy, hrálo se na kytary, a tak zavírací doba neexistovala. Vidím to jako dnes jak prolítnou kamarádi dveřmi a místo pozdravu se ptají co je dneska dobrého, no každý den bylo z čeho vybírat. Ale myslím že se k tomu raději vrátím později, ale tady narazila kosa na kamen. ontrola českého pravopisu zdarma byla vyhledávána po prvé 25.6.2022 01:25 a naposledy 25.6.2022 01:25.

Pokud máte další doplňující informace k dotazu kTaké, po požáru a zavření této restaurace, JEDNADVACÍTKY a přemístění podniku na novou lokaci, se jménem restaurace ZLATA PRAHA N.Y. tam zůstalo tolik nezaplacených účtů a některé i dost vysoké. I když jsem tam namaloval obraz, velký pařez, který krvácí a v něm je zasekla sekera s podtextem, “NA DLUH NEDAVÁME, HÁDKA Z TOHO VZNIKÁ, ZTRATÍME NEJEN ZBOŽÍ, ALE I ZÁKAZNÍKA“. Když zákazník nemel na zaplaceni, tak ho barmanka poslala k tomu obrazu, aby se nejdříve pokřižoval a pomodlil. Potom začali říkat: „Suchánek založil novou sektu – NABOŽENSKOU ARMÁDU SPÁSY. Ale jak říkali dlužnici se zavřením a shořením JEDNADVACITKY, shořely všechny neplacené účty, a tak do nové restaurace ZLATA PRAHA – NEW YORK jedeme na novo. Jednadvacítka měla užasnou atmosféru, reputaci dobrého jídla a obzvlášť velkých porci. Několik mých kolegu, mně řeklo: “ CO TO DĚLÁŠ TY NÁM TY ZÁKAZNÍKY KAZÍŠ “. Až jednoho dne se na stěně objevil plakat jednoho z vděčných zákazníků, “TAK JAK VÁM VAŘILA MAMKA, NAJÍTE SE U SUCHANKA”. Byl to rodinný podnik, zákaznici, kamarádi, ať se stalo, co se stalo, cítili se tam bezpečni a mezi svými. Každý věděl, že když usne, že se neprobudí okradený, že se o něj kamarádi postarají a dopraví domu. Když ne oni tak majitel, nebo někdo z jeho zaměstnanců ze stavební firmy. Po hodinách, po uzavření se tam povídali vtipy, hrálo se na kytary, a tak zavírací doba neexistovala. Vidím to jako dnes jak prolítnou kamarádi dveřmi a místo pozdravu se ptají co je dneska dobrého, no každý den bylo z čeho vybírat. Ale myslím že se k tomu raději vrátím později, ale tady narazila kosa na kamen. ontrola českého pravopisu zdarma, napište nám do komentáře.

Lekcia 7 15. Na dnesny vecer vybrala by som niaky horror alebo nieco strasedelne. Mam rada detektivny , romanticky, dramaticky a horrory. G Nemam oblubenych , lebo kazdy krat mozu robit svoju pracu dobre alebo zle. V mojej krajne robia len komedii, ktory su zly . Keby dostala som peniaze na film, to bol by art chaos film o zlym ludskom zivote. Radsej pozerajem filmy na internete, lebo v kine su tam ludi a doma mozem urobit pre seba aby bolo komfortne. 17. 1. Carlo a Johanna 2.Obrazy Ludovita Fuilu 3. Su moderne a plne 4. Zuzane 5. Nie ale ma stastie , lebo sa pozera na obrazy, ktore dobre pozna Ano chodim , velmi mam rada chodit do galerie, lebo sama som umelkyna. Vela takych. Z minulosti – Malevic , teraz – ako pre mna Pokras Lompas. Moj obludeny je Edward Munk. Vsetky. Kupila by som ‘Madonnu” Edwarda Munka 19. V starovekom Grecku Lebo sa nosili velke sukne a nezdravo uzke korzety Nie V Egypte vysoka stila , zena s tmavymi vlasmi v starovekovom Grecku vysportovana zena v rokovej Europe plnostihie az tucne zeny Nemam rada susane modne treby, lebo nevyzera to pre mna dobre. Oblekajem sa aby bolo komfortne.

Odpověď na dotaz Lekcia 7 15. Na dnesny vecer vybrala by som niaky horror alebo nieco strasedelne. Mam rada detektivny , romanticky, dramaticky a horrory. G Nemam oblubenych , lebo kazdy krat mozu robit svoju pracu dobre alebo zle. V mojej krajne robia len komedii, ktory su zly . Keby dostala som peniaze na film, to bol by art chaos film o zlym ludskom zivote. Radsej pozerajem filmy na internete, lebo v kine su tam ludi a doma mozem urobit pre seba aby bolo komfortne. 17. 1. Carlo a Johanna 2.Obrazy Ludovita Fuilu 3. Su moderne a plne 4. Zuzane 5. Nie ale ma stastie , lebo sa pozera na obrazy, ktore dobre pozna Ano chodim , velmi mam rada chodit do galerie, lebo sama som umelkyna. Vela takych. Z minulosti – Malevic , teraz – ako pre mna Pokras Lompas. Moj obludeny je Edward Munk. Vsetky. Kupila by som ‘Madonnu” Edwarda Munka 19. V starovekom Grecku Lebo sa nosili velke sukne a nezdravo uzke korzety Nie V Egypte vysoka stila , zena s tmavymi vlasmi v starovekovom Grecku vysportovana zena v rokovej Europe plnostihie az tucne zeny Nemam rada susane modne treby, lebo nevyzera to pre mna dobre. Oblekajem sa aby bolo komfortne. byla vyhledávána po prvé 26.3.2020 17:06 a naposledy 26.3.2020 17:06.

Pokud máte další doplňující informace k dotazu Lekcia 7 15. Na dnesny vecer vybrala by som niaky horror alebo nieco strasedelne. Mam rada detektivny , romanticky, dramaticky a horrory. G Nemam oblubenych , lebo kazdy krat mozu robit svoju pracu dobre alebo zle. V mojej krajne robia len komedii, ktory su zly . Keby dostala som peniaze na film, to bol by art chaos film o zlym ludskom zivote. Radsej pozerajem filmy na internete, lebo v kine su tam ludi a doma mozem urobit pre seba aby bolo komfortne. 17. 1. Carlo a Johanna 2.Obrazy Ludovita Fuilu 3. Su moderne a plne 4. Zuzane 5. Nie ale ma stastie , lebo sa pozera na obrazy, ktore dobre pozna Ano chodim , velmi mam rada chodit do galerie, lebo sama som umelkyna. Vela takych. Z minulosti – Malevic , teraz – ako pre mna Pokras Lompas. Moj obludeny je Edward Munk. Vsetky. Kupila by som ‘Madonnu” Edwarda Munka 19. V starovekom Grecku Lebo sa nosili velke sukne a nezdravo uzke korzety Nie V Egypte vysoka stila , zena s tmavymi vlasmi v starovekovom Grecku vysportovana zena v rokovej Europe plnostihie az tucne zeny Nemam rada susane modne treby, lebo nevyzera to pre mna dobre. Oblekajem sa aby bolo komfortne., napište nám do komentáře.