Když jsme šly hledat Markétu slyšlely jsme různé zvuky jako chichotání,ťukání,skřípání,praskání čím dál jsme šly tím se to zhoršovalo. Najednou Petr ucítil silné pálení na zádech kdyš si vyhrnul tričko byl tam velký zakrvácený šráf. Ošetřily jsme mu ránu a šli dál, když v tom jsme uslyšeli řinčení řetězů bylo to slyšet v jednom z pokojů.Vešli jsme do pokoje a byla tam Markéta vyděšená,zakrvácená a v řetězech… vydělá nás ,ale nebyla to ta , kterou Známe . Jako kdyby nás neznala na rukou měla nějaké vyřezané znaky když jsem se chtěl přiblížit ucukla najednou se na mě podívala v očích měla strach a potichu řekla pomoc,prosím…jako by se vrátila a zase ne…měl sem husí kůži a měl sem v sobě hodně pocitů. Řekli jsme si že jí skusíme osvobodit Martin ji chytil za ruce a Aleš za nohy Patrik se jí snažil řetězy sundat a já sem se jí snažil probrat a držel sem jí za ruku prosím Markéto to bude dobrý vrátíme se domů pořát sem ji to opakoval a po tváři mi začaly téct slzy v tom se začala dívat kolem sebe poznala nás a usmála se , i když byla vyděšená. V tom se se strachem v očích podívala ven z pokoje a ukázala prstem a bylo to tam mělo to černé dlouhé vlasi,hubená postava a chodilo to po čtyřech a v očích mělo smrt , když se to přibližovalo postavylo se to a řeklo neměli jste sem chodit , živý se od tuď nedostanetea zmizela . Vzal sem do náruče Markétu a snažili jsme se od sud dostat začala mě pálit ruka byl sem vysílený . Uslyšely jsme za náma křik byl to Patrik který měl obličej od krve…. . POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ. Jestli se líbylo tak zanechte <3 nebo com. Tak do dalšího dílu čau

Odpověď na dotaz Když jsme šly hledat Markétu slyšlely jsme různé zvuky jako chichotání,ťukání,skřípání,praskání čím dál jsme šly tím se to zhoršovalo. Najednou Petr ucítil silné pálení na zádech kdyš si vyhrnul tričko byl tam velký zakrvácený šráf. Ošetřily jsme mu ránu a šli dál, když v tom jsme uslyšeli řinčení řetězů bylo to slyšet v jednom z pokojů.Vešli jsme do pokoje a byla tam Markéta vyděšená,zakrvácená a v řetězech... vydělá nás ,ale nebyla to ta , kterou Známe . Jako kdyby nás neznala na rukou měla nějaké vyřezané znaky když jsem se chtěl přiblížit ucukla najednou se na mě podívala v očích měla strach a potichu řekla pomoc,prosím...jako by se vrátila a zase ne...měl sem husí kůži a měl sem v sobě hodně pocitů. Řekli jsme si že jí skusíme osvobodit Martin ji chytil za ruce a Aleš za nohy Patrik se jí snažil řetězy sundat a já sem se jí snažil probrat a držel sem jí za ruku prosím Markéto to bude dobrý vrátíme se domů pořát sem ji to opakoval a po tváři mi začaly téct slzy v tom se začala dívat kolem sebe poznala nás a usmála se , i když byla vyděšená. V tom se se strachem v očích podívala ven z pokoje a ukázala prstem a bylo to tam mělo to černé dlouhé vlasi,hubená postava a chodilo to po čtyřech a v očích mělo smrt , když se to přibližovalo postavylo se to a řeklo neměli jste sem chodit , živý se od tuď nedostanetea zmizela . Vzal sem do náruče Markétu a snažili jsme se od sud dostat začala mě pálit ruka byl sem vysílený . Uslyšely jsme za náma křik byl to Patrik který měl obličej od krve.... . POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ. Jestli se líbylo tak zanechte <3 nebo com. Tak do dalšího dílu čau byla vyhledávána po prvé 1.11.2016 21:32 a naposledy 1.11.2016 21:32.

Pokud máte další doplňující informace k dotazu Když jsme šly hledat Markétu slyšlely jsme různé zvuky jako chichotání,ťukání,skřípání,praskání čím dál jsme šly tím se to zhoršovalo. Najednou Petr ucítil silné pálení na zádech kdyš si vyhrnul tričko byl tam velký zakrvácený šráf. Ošetřily jsme mu ránu a šli dál, když v tom jsme uslyšeli řinčení řetězů bylo to slyšet v jednom z pokojů.Vešli jsme do pokoje a byla tam Markéta vyděšená,zakrvácená a v řetězech... vydělá nás ,ale nebyla to ta , kterou Známe . Jako kdyby nás neznala na rukou měla nějaké vyřezané znaky když jsem se chtěl přiblížit ucukla najednou se na mě podívala v očích měla strach a potichu řekla pomoc,prosím...jako by se vrátila a zase ne...měl sem husí kůži a měl sem v sobě hodně pocitů. Řekli jsme si že jí skusíme osvobodit Martin ji chytil za ruce a Aleš za nohy Patrik se jí snažil řetězy sundat a já sem se jí snažil probrat a držel sem jí za ruku prosím Markéto to bude dobrý vrátíme se domů pořát sem ji to opakoval a po tváři mi začaly téct slzy v tom se začala dívat kolem sebe poznala nás a usmála se , i když byla vyděšená. V tom se se strachem v očích podívala ven z pokoje a ukázala prstem a bylo to tam mělo to černé dlouhé vlasi,hubená postava a chodilo to po čtyřech a v očích mělo smrt , když se to přibližovalo postavylo se to a řeklo neměli jste sem chodit , živý se od tuď nedostanetea zmizela . Vzal sem do náruče Markétu a snažili jsme se od sud dostat začala mě pálit ruka byl sem vysílený . Uslyšely jsme za náma křik byl to Patrik který měl obličej od krve.... . POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ. Jestli se líbylo tak zanechte <3 nebo com. Tak do dalšího dílu čau, napište nám do komentáře.