Firma se zabívá Stavební činností a strojírenstvím. V tuto chvíli spíše strojírenství ve stavebnictví mají výstvbu rodinných domu v Praze kam jsme se nevešli s cenou. Firma má spíše zahraniční zákazníky a materiál odebírají z Ferony a Nypro kde jsou spokojeni. V tuto chvíli máme poptávku na 5t. pelchu které když zákazník objedná půjdou přes nás. Jinak firma je spíše rodinná otec a syn. Nabídka doplňkového sortimentu, ale to mi paní na rovinu řekla, že tam se nechytáme. U paní hodně záleží na symatiích, rychlosti a ceně

Odpověď na dotaz Firma se zabívá Stavební činností a strojírenstvím. V tuto chvíli spíše strojírenství ve stavebnictví mají výstvbu rodinných domu v Praze kam jsme se nevešli s cenou. Firma má spíše zahraniční zákazníky a materiál odebírají z Ferony a Nypro kde jsou spokojeni. V tuto chvíli máme poptávku na 5t. pelchu které když zákazník objedná půjdou přes nás. Jinak firma je spíše rodinná otec a syn. Nabídka doplňkového sortimentu, ale to mi paní na rovinu řekla, že tam se nechytáme. U paní hodně záleží na symatiích, rychlosti a ceně byla vyhledávána po prvé 21.10.2019 06:45 a naposledy 21.10.2019 06:45.

Pokud máte další doplňující informace k dotazu Firma se zabívá Stavební činností a strojírenstvím. V tuto chvíli spíše strojírenství ve stavebnictví mají výstvbu rodinných domu v Praze kam jsme se nevešli s cenou. Firma má spíše zahraniční zákazníky a materiál odebírají z Ferony a Nypro kde jsou spokojeni. V tuto chvíli máme poptávku na 5t. pelchu které když zákazník objedná půjdou přes nás. Jinak firma je spíše rodinná otec a syn. Nabídka doplňkového sortimentu, ale to mi paní na rovinu řekla, že tam se nechytáme. U paní hodně záleží na symatiích, rychlosti a ceně, napište nám do komentáře.