hnízdil

Odpověď na dotaz hnízdil byla vyhledávána po prvé 8.2.2012 15:47 a naposledy 3.4.2020 09:30.

▼▼▼ DOPORUČUJEME ▼▼▼


Vyhledávám odpovědi na dotaz: hnízdil


Pokud jste nenašli tu správnou odpověď na dotaz hnízdil, upřesněte ho a vyhledejte znovu:

Příspěvek byl publikován v rubrice Knihy PDF se štítky a jeho autorem je Poradce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „hnízdil

 1. Dobrý den pane doktore,
  obracím se na vás s prosbou o radu. Máme syna Honzíka (28. 3. 2011), narodil se s vrozenou vadou ledvin (hydronefróza, zjištěna již v těhotenství). V současné době je na tom tak, že má hydronefrózu I. stupně na pravé ledvině a IV. stupně na levé ledvině s megaureterem . Bylo nám řečeno, že má i reflux, ledviny mu snad pracují na 52% a 48%. Ve třetím a pátém měsíci prodělal zánět ledvin s velkým výskytem bakterie e-coli. Od třetího měsíce dostával jako udržovací antibiotika Sumetrolim. Nedávno se mu ale bakterie opět přemnožily a jako udržovací antibiotika dostal Nitrofurantoinový sirup. My s manželem klasické medicíně, která se snaží léčit vše, jen ne příčinu nevěříme. Stav našeho syna nás velmi trápí a hledáme všude možně způsob, jak mu pomoci. Zatím jsme mu nasadili bylinkovou kůru sestavenou paní magistrou Podhornou z firmy Naděje-bylinky.eu a dáváme mu brusinkový sirup od firmy Grešík. Asi pět dní Honzík antibiotika úplně odmítá a dostáváme je do něj násilím. Včera je dvakrát vyzvracel. To mohlo být ale způsobeno průjmem, který měl (ta ATB bere už víc než měsíc). Máme pocit, že neustálé ládování ATB nedá tělu a imunitě šanci bojovat se záněty a vytvářet imunitu… naopak. Lékaři mluví jen o vyčkávání a výhledově a to možná i až ve dvou či třech letech s operací. To, že bude do té doby na udržovacích ATB nás děsí. Sumetrolim záněty a bakterie na uzdě neudržel. Vzhledem k Honzíkovu stavu jsme ho ještě nedali na nic oočkovat (ani povinná očkování, o nepovinných vůbec neuvažujeme). V tom nás podporuje především paní doktorka Ludmila Eleková. Sepsala studie o očkování. Varuje nás hlavně před tím, že očkovací látky obsahují velké množství solí hliníku, který nadměrně zatěžuje ledviny. No a my ho ani přes ATB nechceme dát oočkovat , takže se motáme i v tomto v bludném kruhu.
  Pokoušíme se přijít na to, proč si Honzíkova dušička tuto nemoc do života zvolila a jak mu pomoci. Uvažujeme o koneziologii, rodinných konstelacích… chceme zkrátka udělat vše, abychom ho uchránili té šílené dlouhodobé léčbě ATB a případné operaci (možná až ve dvou, třech letech, podle toho, jak se vše bude vyvíjet).
  Nyní také zvažujeme, zda si nemáme troufnout mu ATB vysadit a dát šanci bylinkám a jiným metodám? Neříká si Honzíkovo tělíčko, tím, že ATB nechce, že to tak má být? Je nám jasné, že nám tuto variantu žádný lékař neschválí, synovo zdraví nechceme ohrozit a víme, že opakované záněty by mu ledviny poškodily. Hledáme proto pomoc a radu, jak nejlépe postupovat.
  Pokud si najdete čas a odpovíte nám, budu vám velice vděčná. Lékaři, jako jste vy se hledají velmi těžko.
  Přeji vám krásný den a mnoho a mnoho uzdravených pacientů 🙂
  Tereza Kašparová, Přelouč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..